TESKEDAR, 12 st, silver, MEMA, 1900-tal.

1893133. TESKEDAR, 12 st, silver, MEMA, 1900-tal.

Längd ca 12,5 cm, vikt ca 190g.

Smärre slitage.

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Rum 1 B
Antal besök: 47