SPEGEL, bronserad, 1900-tal.

1892566. SPEGEL, bronserad, 1900-tal.

Oval form.
Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Oval form.
Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 145