BERTIL VALLIEN. Vas, glas, Kosta Boda, signerad.

1883313. BERTIL VALLIEN. Vas, glas, Kosta Boda, signerad.

Höjd 22 cm
Signerad "8BVAAT 974002/1000 KOSTA BODA ATELIER B.Vallien.

Bruksslitage, märken.

Bertil Vallien (Född 1938)

Höjd 22 cm

Bruksslitage, märken.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 169