GALLERSKÅL, porslin, 1900-tal.

1883041. GALLERSKÅL, porslin, 1900-tal.

Polykromt bemålad dekor föreställande blomster.
Längd ca. 27 cm.

Dekorslitage. Repor.

Längd ca. 27 cm.

Dekorslitage. Repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 3. B
Antal besök: 56

Andra intressanta föremål