SILVERMYNT, Sverige, 1900-tal.

1878084. SILVERMYNT, Sverige, 1900-tal.

6 5 kr 1954 -1966.
17 2 kr 1876 - 1940.
82 2 kr 2 kr 1942 - 1966.
62 1 kr 1942 - 1968.
2 silverdollar 1928 och 1935.
1 minnesmynt, Regalskeppet Wasa, brons.

Slitage.

6 5 kr 1954 -1966.
17 2 kr 1876 - 1940.
82 2 kr 2 kr 1942 - 1966.
62 1 kr 1942 - 1968.
2 silverdollar 1928 och 1935.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Rum 1 A
Antal besök: 115

Andra intressanta föremål