OIVA TOIKKA. Glasfågel, Nuutajärvi/Notsjö, Finland, sent 1900-tal.

1874683. OIVA TOIKKA. Glasfågel, Nuutajärvi/Notsjö, Finland, sent 1900-tal.

Gravyrmärkt. Längd ca. 19, bredd 11, höjd 15 cm.

Smärre repor och märken. Bär gåvogravyr.

Oiva Toikka (1931–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oiva Toikka (1931–2019)

Antal besök: 826