SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, "Ljungby stad", signerad, numrerad 145/300 och daterad 1961.

186762. SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, "Ljungby stad", signerad, numrerad 145/300 och daterad 1961.

Stadsbild. Mått, 34 x 51 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stadsbild. Mått, 34 x 51 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 887