CARL-HARRY STÅLHANE. Miniatyrvas, stengods, signerad, Rörstrand.

1860437. CARL-HARRY STÅLHANE. Miniatyrvas, stengods, signerad, Rörstrand.

Höjd ca 43 mm.

Slitage, märken.

Carl-Harry Stålhane (1920–1990)

Höjd ca 43 mm.

Slitage, märken.

Antal besök: 138