VINPROVARGLAS, 16 st, glas, 1900-tal.

1846269. VINPROVARGLAS, 16 st, glas, 1900-tal.

9 med blå glasmassa, 7 med brun glasmassa, höjd ca 16 cm.

Smärre slitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287