SOFFBORD, Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson 1986 , Värnamo Sweden.

176384. SOFFBORD, Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson 1986 , Värnamo Sweden.

Brännmärkt stämplad. Skiktlimmade svängda ben, björk. Längd 105, bredd 70, höjd 59 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 747