WILHELM HUNDT. Blommor vid bäck, olja på pannå, signerad.

1740245. WILHELM HUNDT. Blommor vid bäck, olja på pannå, signerad.

Mått 33 x 41 cm.

Mått 33 x 41 cm.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelfack E
Antal besök: 85