MODELLBIL, kristall, Volvo 780, Hofbauer, sent 1900-tal.

1733964. MODELLBIL, kristall, Volvo 780, Hofbauer, sent 1900-tal.

Längd ca. 19 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 19 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 3 659