Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Modern Teknik & Elektronik
HÖGTALARE, jugend. 1900-talets början.
170072. HÖGTALARE, jugend. 1900-talets början.
Låda i trä. Höjd 39 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Låda i trä. Höjd 39 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
842