INGEGERD SILOW. Väggbonad, signerad IS, 1960-70-tal, 80 x 125 cm.

169596. INGEGERD SILOW. Väggbonad, signerad IS, 1960-70-tal, 80 x 125 cm.

Mörkrött mönster.

Bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mörkrött mönster.

Bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 2 882