BERT-JOHNNY NILSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 108/275.

Bildyta ca 44x57 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Bildyta ca 44x57 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1671268
Antal besök: 83