TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson A/B, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing behängd med fransar. Etikettmärkt. Diameter ca. 19,5, höjd ex. sladd 21 cm.

Repor. Märken. Ytsmuts/fettbeläggning. Ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Lampställ
Föremålsnr
1658574
Antal besök: 330