TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson A/B, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

1658574. TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson A/B, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing behängd med fransar. Etikettmärkt. Diameter ca. 19,5, höjd ex. sladd 21 cm.

Repor. Märken. Ytsmuts/fettbeläggning. Ej funktionstestad.

Antal besök: 451