TILLBEHÖR MODELLJÄRNVÄG, 1960-tal.

164095. TILLBEHÖR MODELLJÄRNVÄG, 1960-tal.

Obyggda lokstallar, hus, stationsdelar, växter, kullersten, vägar, bilar, staket och människor.

Från bruksslitage till oöppnade förpackningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 989