MODELLJÄRNVÄG, bla Märklin, 1960-tal.

4162241. MODELLJÄRNVÄG, bla Märklin, 1960-tal.

Lok, 1 st, Märklin.
Vagnar, 5 st, Märklin och en Electrotren.
Räls mm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestat. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Lok, 1 st, Märklin.
Räls mm.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 685