AXEL OLSON. Färglitografi.

1637787. AXEL OLSON. Färglitografi.

Sjömannen och sirenen, signerad och numrerad 52/150, 57x97 cm.

Pass kraftigt fläckig.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pass kraftigt fläckig.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 324