ERIK HÖGLUND. KARAFF med propp, glas, Boda, 1950/60-tal.

1523681. ERIK HÖGLUND. KARAFF med propp, glas, Boda, 1950/60-tal.

höjd 20 cm.

mindre bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 20 cm.

mindre bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 393