LJUSLAMPETTER, 1 par, GAB Tenn, Sverige, 1936.

147945. LJUSLAMPETTER, 1 par, GAB Tenn, Sverige, 1936.

Tennstämplar. Höjd 36,5 cm.

Bruksslitage. Märken. Små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tennstämplar. Höjd 36,5 cm.

Antal besök: 1 769