PHILIP VON SCHANTZ. Akvarell.

1456009. PHILIP VON SCHANTZ. Akvarell.

Korg med vinbär. Daterad 1982, 26x33 cm.

Proveniens Lundgrens Privatsamling.

Bruksslitage.

Philip von Schantz (1928–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 245