1443853. GÖSTA WERNER. Färlitografi, signerad.

Bildyta ca 41x28 cm.

Bucklig passepartout, blad lossad. Ej examinerad ur ram.

Gösta Werner (1909–1989)

Bildyta ca 41x28 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1443853

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 165