1443671. BERTIL VALLIEN. Fat samt ljuslykta, glas, signerade, Kosta Boda.

Fat, 22x22 cm, Ljuslykta, höjd 14 cm.

Smärre ytslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Smärre ytslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1443671

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 230