MONICA BACKSTRÖM. BORDSLAMPA BODA, GLASÄGG MED METALLSTATIV.

1432617. MONICA BACKSTRÖM. BORDSLAMPA BODA, GLASÄGG MED METALLSTATIV.

Ägglampa med stativ med en höjd på ca 50 cm.

Bruksslitage, nagg på undersida mot stativet.

Monica Backström (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Monica Backström (Född 1939)

Antal besök: 663