1266079. SVEN LJUNGBERG. Torghandel, färglitografi, signerad.

119/300, ramstorlek 48 x 63 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Sven Ljungberg (1913–2010)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 32 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
32 EUR
Danmark
38 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
43 EUR
Frankrike
45 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
50 EUR
65 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
83 EUR
106 EUR
118 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1266079

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 124