PAUL HOFF. FÅGELFIGURINER 15 st, glas, WWF, signerade, 1900-tal.

1241422. PAUL HOFF. FÅGELFIGURINER 15 st, glas, WWF, signerade, 1900-tal.

största höjd 9 cm
några certifikat medföljer.

mindre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

största höjd 9 cm
några certifikat medföljer.

mindre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 547