SVEN "X:ET" ERIXSON. Färglitografi.

1239223. SVEN "X:ET" ERIXSON. Färglitografi.

Hamnbild med fabrik. Signerad samt numrerad 231/260 ex
26x35 cm.

Mindre ytslitage.

Sven X:et Erixson (1899–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

26x35 cm.

Mindre ytslitage.

Sven X:et Erixson (1899–1970)

Antal besök: 1 598