1226141. SVÄN GRANDIN. "Halland höst", olja på pannå, signerad och daterad 42.

49 x 59 cm.

Svän Grandin (1906–1982)

49 x 59 cm.

Svän Grandin (1906–1982)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1226141

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 164