BENGT LINDSTRÖM. Tillskriven. Grafiskt blad, ej signerad.

121265. BENGT LINDSTRÖM. Tillskriven. Grafiskt blad, ej signerad.

Mått 34 x 43 cm.

Smärre skador runt bladets kant samt en liten reva.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 34 x 43 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 434