OVE PERSSON. Färglitografi.

1178222. OVE PERSSON. Färglitografi.

Järnvägsstation, signerad samt numrerad 45/260, daterad -78, 36x50 cm.

Ej examinerad ur ram, marginaler solblekta.

Ove Persson (1925–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ove Persson (1925–1999)

Antal besök: 298