CARL STAAFF. Porträtt Lars Johan Warodell, olja på duk, signerad och daterad 1857.

1163664. CARL STAAFF. Porträtt Lars Johan Warodell, olja på duk, signerad och daterad 1857.

Bildmått ca. 73x60 cm.

Ytsmuts. Något ojämn duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca. 73x60 cm.

Ytsmuts. Något ojämn duk.

Antal besök: 1 228