1136088. PHILIP VON SCHANTZ. Högaffel, färglitografi, signerad och numrerad 143/170.

Bildyta 52 x 75 cm.

ej examinerad ur ram.

Philip von Schantz (1928–1998)

Bildyta 52 x 75 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1136088

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 398