1132577. EDVIN ÖHRSTRÖM. skålfat, glas, "Ariel", Orrefors, signerad.

Signerad "ORREFORS ARIEL 1962E E. Öhrström". Diameter 27 cm.

Sedvanligt ytslitage. Repor undertill.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Edvin Öhrström (1906–1994)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 18 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
18 EUR
Danmark
24 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Frankrike
31 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
36 EUR
51 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
68 EUR
91 EUR
102 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1132577

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 330