BELGISK BAJONETTPISTOL.

BELGISK BAJONETTPISTOL.
1106568. BELGISK BAJONETTPISTOL.

Tillverkningsnummer: 1211
Piplängd: 8 cm
Loppets diameter: ca 12mm
Slätborrad pipa med underliggande bajonett (ca 7 cm) som fälls fram när varbygeln trycks bakåt.

Repor, troligen mindre lagning i kolv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsnummer: 1211
Piplängd: 8 cm
Loppets diameter: ca 12mm

Antal besök: 1 261