1093030. GUSTAV RUDBERG. "Gård på Hven", olja på duk, uppfodrad, signerad.

30 x 46 cm.

duk uppfodrad på pannå.

Gustav Rudberg (1915–2001)

30 x 46 cm.

duk uppfodrad på pannå.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1093030

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 294