PÄRLA-SET GULDRING.

PÄRLA-SET GULDRING.
1050169. PÄRLA-SET GULDRING.

Ring 9k gult guld med en odlad pärla.

Denna ring är 9k gult guld (stämplat).

Denna ring är inställd med en enda pärla som mäter 5 mm i diameter, ungefär.

Denna ring innehåller en rund, fläktad design runt pärlan, som mäter 12 mm i diameter, ungefär.

EU ringstorlek: 56¼.

Storbritannien ringstorlek: P.

Totalvikt: 3,1 gram.

Pre-ägd/bra.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1050169. PÄRLA-SET GULDRING.

EU ringstorlek: 56¼.

Totalvikt: 3,1 gram.

Pre-ägd/bra.

Smärre repor.

Antal besök: 506