Ring 9k gult guld med en odlad pärla.
Denna ring är 9k gult guld (stämplat).
Denna ring är inställd med en enda pärla som mäter 5 mm i diameter, ungefär.
Denna ring innehåller en rund, fläktad design runt pärlan, som mäter 12 mm i diameter, ungefär.
EU ringstorlek: 56¼.
Storbritannien ringstorlek: P.
Totalvikt: 3,1 gram.
Pre-ägd/bra.
Smärre repor.