Längd 172, bredd 80, höjd 71 cm.

Lösa ben skruvar saknas, smärre repor samt kantslitage.

Hans J Wegner (1914–2007)

Hans J Wegner (1914–2007)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 83 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Vansbro, Växjö, Örebro
83 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
95 EUR
Danmark: Köpenhamn
132 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
152 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
171 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
189 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
190 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
198 EUR
Finland: Helsingfors
198 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
246 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
246 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
341 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
341 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1050141

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 110

Andra intressanta föremål