Vi har tyvärr inga föremål som matchar din sökning.
Våren har kommit till Norrköping! Och därmed också den efterlängtade katalogen över säsongens kvalitetsauktion. Över 200 utrop står till buds. Traditionsenligt är variationen stor med särskilt utvalda föremål ur en mängd kategorier. Bland dessa kan nämnas en finstämd akvarell av Olle Hjortzberg, ett färglitografiskt blad av Joan Miró, ett Led Zeppelin-flipperspel, ett träsnitt av den på marknaden glödhete Eduard Wiiralt, ett armbandsur från Breitling och en Ägget-fåtölj av Arne Jacobsen. Men man skulle lika gärna kunna lyfta fram trädgårdsfontänen i brons, presenterfatet i silver, Bertil Valliens glasblock, paret Jetson-fåtöljer och handväskan från Chanel. Eller några helt andra finfina nummer i Vårens kvalitetsauktion hos R A.
Välkomna!