218. Kinesisk Qing tunika i broderad siden, från 1800-talet.

218. 1909159. Kinesisk Qing tunika i broderad siden, från 1800-talet.

Dekoration broderad med guldtrådar.

Riklig skada och slitage på innerfodret.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón S2
Katalognr
218

Subasta de octubre 2021

Antal besök: 2 996