499. RIGO SCHMIDT. ”Tropfsteinhohle”.

499. 1474806. RIGO SCHMIDT. ”Tropfsteinhohle”.

Tryck på tyg
På baksidan, signerad och numrerad 1/06
Källa: Galerie Wohnmaschine, Berlin; privat samling, Barcelona
100x100 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
Gör en kostnadsfri värdering!

Tryck på tyg
100x100 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Katalognr
499

Subasta octubre 2020

Under rådande omständigheter uppmanar vi alla budgivare i möjligaste mån att delta i auktionen via livebudgivning online eller per telefon. Deltagande i auktionssalen är endast möjligt efter att ha bokat en plats via Balclis. Om du önskar deltaga på plats i auktionssalen så bokar du din plats via sms eller whatsapp på +34 664 263 180. Tack för din förståelse.

Antal besök: 215