BADKARSKRAN. 1900-talets mitt.

99920. BADKARSKRAN. 1900-talets mitt.

Kromad metall. Inbyggd termometer. Höjd 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 666