SKÅP MED HYLLSEKTION, ek, 1900-talets första hälft.

998690. SKÅP MED HYLLSEKTION, ek, 1900-talets första hälft.

Skåpsdörrar med dekor av vindruvsklasar.
Bredd 170 cm. Djup 38 cm. Höjd 170 cm.

Skavmärken och slitage. Bakstycke med genomgående spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 555