STIG KASTBERG. OLJA på duk,signerad.

996996. STIG KASTBERG. OLJA på duk,signerad.

höjd 92 cm,bredd 101 cm.

mindre slitage, duk med mindre skada (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 92 cm,bredd 101 cm.

Antal besök: 307