SERVISDELAR, 18 st, "Bengali" samt "Wexiö guld", Rörstrand samt Gustavsberg.

996878. SERVISDELAR, 18 st, "Bengali" samt "Wexiö guld", Rörstrand samt Gustavsberg.

6 djupa tallrikar, "Bengali", diameter ca 21 cm
6 djupa tallrikar, "Wexiö guld", diameter ca 23,5 cm
6 tallrikar, "Wexio guld", diameter ca 24 cm.

Ålders samt bruksslitage. nagg, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 691