RING med tanzanite och diamanter totalt ca 0,25 ct.

996362. RING med tanzanite och diamanter totalt ca 0,25 ct.

Stämplad 10K.
Innermått diameter ca 17,05mm-18,28mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 10K.

Bruksslitage.

Antal besök: 276