BORDSLAMPA samt VÄGGLAMPA, Boréns, 1900-talets senare del.

993587. BORDSLAMPA samt VÄGGLAMPA, Boréns, 1900-talets senare del.

Höjd ca 31-52 cm.

Bruksslitage. Fläckar, mindre märken. Belysning/el ej funktionstestad eller genomgången, funktionsgaranti lämnas ej. En sladd avklippt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31-52 cm.

Antal besök: 239