TIKKA. M65 Continental kal. 6,5x55.

993584. TIKKA. M65 Continental kal. 6,5x55.

Tillverkningsnummer: 650-63287
Piplängd: 62 cm.

Enstaka nagg i kolv, i övrigt sedvanligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piplängd: 62 cm.

Adress

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besök: 12 913