GRYTA MED LOCK, mässing/järn, 1700-tal.

991307. GRYTA MED LOCK, mässing/järn, 1700-tal.

Höjd 12 cm. Längd 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm. Längd 49 cm.

Slitage.

Antal besök: 211